Katalog Stron

Najnowsze strony

Biuro Rachunkowe PERCENTUM

Biuro Rachunkowe PERCENTUM

Biuro Rachunkowe Percentum z Bytomia wyróżnia się na rynku nowoczesnym podejściem do usług księgowych i kompleksowym oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zapewniamy dostęp do wyników finansowych firmy nawet po godzinach pracy oraz możliwość elektronicznego przesyłu dokumentów. Istnieje także możliwość odebrania dokumentów księgowych od klienta. Nasi księgowi stale rozszerzają swoją wiedzę i są na bieżąco z obowiązującymi przepisami, tak aby sprostać wszystkim wymaganiom małych i dużych firm. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla nowych klientów.

PROGRES. Usługi i szkolenia BHP i PPOŻ

PROGRES. Usługi i szkolenia BHP i PPOŻ

Firma Progres ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. Zaufanie naszych klientów zdobyliśmy dzięki pełnemu profesjonalizmowi, kompleksowości usług i indywidualnemu podejściu. W naszej ofercie oprócz szkoleń znajdą Państwo pełen zakres usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej (w tym np. ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy).

Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty

Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty

Klinika urody Beauty Duty mieści się w Warszawie. To wyjątkowe miejsce powstało w 2015 roku i bardzo szybko zyskało uznanie i zaufanie klientów. W ofercie kliniki znajduje się szereg zabiegów m. in.: depilacja laserowa, zabiegi odmładzające i wyszczuplające, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. O zadowolenie klientów dba wysoko wykwalifikowany personel, który do dyspozycji ma urządzenia wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Tworzenie stron internetowych w Warszawie

Tworzenie stron internetowych w Warszawie

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Warszawy lub okolic i potrzebna Ci strona internetowa, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wykonywane przez nas strony www mają nowoczesny wygląd i budowę dostosowaną do urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle istotna kwestia, gdyż już ponad 30% naszych rodaków, podczas przeglądania stron internetowych, korzysta z telefonu lub tabletu. Firmowa strona internetowa jest swego rodzaju wirtualnym oknem, przez które Twoi przyszli klienci będą zapoznawać się z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Dlatego właśnie powierz jej wykonanie firmie, która funkcjonuje na warszawskim rynku od 6 lat i przyczyniła się do rozwoju firmy niejednego mazowieckiego przedsiębiorcy.

F.H.U. Supellex - Meble

F.H.U. Supellex - Meble

Firma Supellex już od ponad 10 lat zajmuje się wyposażeniem placówek oświatowych (szkół, przedszkoli) w najwyższej jakości meble. W ofercie posiadamy także m. in. sprzęt sportowy i meble biurowe. Dbamy o wygodę i komfort użytkowników naszych mebli, szczególnie mając na uwadze dzieci. Nasze meble są w pełni bezpieczne, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty. Wykonujemy meble na specjalne zamówienia. Gwarantujemy szybki czas realizacji i bardzo atrakcyjne ceny.

Ran-Dickmar - czyszczenie separatorów

Ran-Dickmar - czyszczenie separatorów

Ran-Dickmar jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w zagospodarowaniu odpadów. Firma posiada bazy na terenie województwa podkarpackiego i mazowieckiego i obsługuje klientów z całej Polski, oferując m.in. skup olejów przepracowanych i profesjonalne magazynowanie odpadów niebezpiecznych. Ran-Dickmar zapewnia także inne usługi związane z myciem hydrodynamicznym zbiorników, czyszczeniem separatorów, odpompowywaniem odpadów itp.

Najwyżej oprocentowane lokaty

Najwyżej oprocentowane lokaty

Strona poświęcona jest najbezpieczniejszym inwestycjom jakim są lokaty bankowe i konta oszczędnościowe. Przedstawiamy najbardziej aktualny ranking lokat. Wszystkie lokaty są ręcznie sprawdzane i aktualizowane. W związku z planami dotyczącymi podwyżką stóp procentowych w najbliższym czasie możemy spodziewać się systematycznemu wzrostowi oprocentowania lokat bankowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najwyżej oprocentowanych depozytów bankowych.

Magia Świąt

Magia Świąt

Bardzo wiele rodzin ma w swojej tradycji zwyczaj obdarowywania swoich pociech prezentami podczas święta Św. Mikołaja. Dzieci zazwyczaj piszą list do mikołaja, w który proszą one o różnego rodzaju rzeczy, które później kupują im rodzice. Jest bardzo miła tradycja, która sprawia dzieciakom wiele radości i uczy pisania. Dlaczego by nie nauczyć ich również wysyłania listu z podziękowaniem za otrzymane prezenty?

Konratowski Kurowska Kancelaria Prawna Koszalin

Konratowski Kurowska Kancelaria Prawna Koszalin

Kancelaria Radców Prawnych Konratowski Kurowska spółka partnerska powstała w 2017 roku w wyniku połączenia współpracy radcy prawnego Bartosza Konratowskiego oraz radcy prawnego Zyty Kurowskiej. Jako prawnicy w swojej pracy kierujemy się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, elastycznością w działaniu, a także indywidualnym podejściem do każdego Klienta, co sprawia, iż Klienci obdarzają nas zaufaniem. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Celem Kancelarii jest zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków współpracy oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii. Kancelaria świadczy również pomoc prawną osobom fizycznym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, karno-skarbowego oraz administracyjnego na etapie przedprocesowym, sądowym i egzekucyjnym. Współpracujemy z komornikami sądowymi, kancelariami notarialnymi oraz tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego i niemieckiego.

Nadzór i Doradztwo Budowlane Koszalin

Nadzór i Doradztwo Budowlane Koszalin

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie nadzorów. Realizujemy nadzory budowlane we wszystkich wymaganych przez inwestorów branżach. Obsługujemy klientów instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych – wykonujemy nadzory budowlane przy realizacji dużych obiektów kubaturowych. Firma angażuje doświadczonych architektów, geodetów i uprawnionych inżynierów wszystkich branż, z których tworzy zespoły nadzoru inwestorskiego oraz zespoły kierowników budów do obsługi poszczególnych kontraktów. Pracownicy i współpracownicy posiadają uprawnienia budowlane w specjalności : konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń instalacyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci sanitarnych i ochrony środowiska konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie dróg konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie budowli hydrotechnicznych telekomunikacyjnej

Aukcje sztuki – Desa Unicum

Aukcje sztuki – Desa Unicum

Desa Unicum to nie tylko jeden z najstarszych, ale i największy z domów aukcyjnych, jakie działają na terenie Polski. Każdego roku odpowiada za przygotowanie co najmniej kilkudziesięciu aukcji, w czasie których wystawiane są nie tylko dzieła sztuki dawnej, ale również dzieła rzemiosła artystycznego i sztuka współczesna. Z inicjatywy Desa Unicum powstają też aukcje dzieł jednego artysty, młodej sztuki i komiksów. Innowacyjnym rozwiązaniem są też wystawy, w czasie których można zapoznać się z dziełami wystawianymi przez artystów.

Domofony Orno

Domofony Orno

Pragniesz zamówić online profesjonalny domofon bezprzewodowy? A może inny sprzęt elektroniczny? Nie chcesz płacić za dużo? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online Stip.pl. W ofercie elektronika, oprawy oświetleniowe, akcesoria i części, wszystko dla elektryka i wiele więcej. Wiodące marki, Orno, Philips, Extra Life . Sprawdź naszą ofertę i kupuj szybko, tanio i pewnie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.


wysyłka kwiatów do niemiec

dostawa kwiatów w kraju i za granicą kurier kwiatowy kwiaciarnia wysyłkowa bukiety oferta niemcy internetowa wrocław
kwiatybukiety.pl